Ç’ është në gjendje të bëj LUFTA, si ISHTE ky qytet dhe si është SOT

Publikuar tek: bomb-video, më 19:31 31-07-2018

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022521018981934
array(1) { ["section"]=> string(73) "c-eshte-ne-gjendje-te-bej-lufta-si-ishte-ky-qytet-dhe-si-eshte-sot-129755" }