Ç’fatlum Arben Derhemi, njeh “këtë gocën” në pritjen e Presidentit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:17 29-12-2016 Ç’fatlum Arben Derhemi, njeh “këtë gocën” në pritjen e Presidentit

Aktori i njohur Arben Derhemi ditën e djeshme ka qenë në pritjen e fundvitit me Presidentin Bujar Nishani.

“Njoha këtë gocën në pritjen e Presidentit”, shkruan aktori ndërsa ndan edhe foton me bjonden bukuroshe që në fakt është bashkëshortja e tij. Derhemi dhe “goca “ e tij kanë edhe një vajzë së bashku, fryt i një martese ndër vite.

Të pafundme kanë qenë pëlqimet dhe komentet për çiftin në këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060400009155273
array(1) { ["section"]=> string(69) "c-fatlum-arben-derhemi-njeh-kete-gocen-ne-pritjen-e-presidentit-64108" }