Ç’ka dashur të thotë Rudina Hajdari me këtë fjali që e fshiu menjëherë? Vështirë të çkodohet (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 04-12-2017 Ç’ka dashur të thotë Rudina Hajdari me këtë fjali që e fshiu menjëherë? Vështirë të çkodohet (Foto)

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, jo rrallë herë ka qenë protagoniste në media për gafat e saj gjatë fjalimeve të ndryshme.

Ia kemi hedhur fajin emocioneve, që edhe mund të kalojnë me kohën. Por në Twitter çfarë emocionesh mund të të ngatërrojnë kaq keq sa ta bësh “çorape” një fjali me vetëm 140 gërma?

Shikoni se çfarë ka shkruar për miratimin e rezolutës për dhunën në familje që u votua sot me 111 vota pro në Parlament, dhe që më pas i ka fshirë menjëherë:

g76gf76gf76f7.png

vg76g76gt7676u.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13814902305603
array(1) { ["section"]=> string(103) "c-ka-dashur-te-thote-rudina-hajdari-me-kete-fjali-qe-e-fshiu-menjehere-veshtire-te-ckodohet-foto-101961" }