Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 14:38 05-04-2016 Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze (FOTO)

Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze, Anita Herczegh.

Sot presidenti i Hungarisë Janos Ader së bashku me bashkëshorten kanë vizituar presidentin Bujar Nishani në Presidencë.

Por ajo që vihet re në foton zyrtare të dy çifteve është kombinimi i hatashëm i sy zonjave.

Këpucët në të njëjtën lartësi takash, çorapet, gjatësia e fundeve pak sipër gjurit dhe xhaketat.

Kaq informacion të detajuar t’i ketë çuar stafi Zonjës së Parë për Anita Herczegh, apo është rastësi?!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sheshi “Skënderbej”, Basha tregon se çfarë fshihet pas investimit në qendrën e Tiranës
Meta pret presidentin Ader: Hungaria mik i veçantë, na është gjendur gjithnjë pranë »
Article Logic
Execution time: 0.016838073730469
array(1) { ["section"]=> string(99) "c-koordinim-zonja-e-pare-odeta-nishani-e-kombinuar-me-se-miri-me-zonjen-e-pare-hungareze-foto-36893" }