Ç’nuk sajon Rozana Radi, nuhat miken e saj dhe bën sikur i bie të fikët, ndërkohë që Aurela këndon në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 15-10-2015

Rozana Radi nuk rresht ndonjëherë së improvizuari e as së bëri “lëmsh”, si në skenë, ashtu edhe jashtë saj. Këtë herë, në skenë ishte mikesha e saj Aurela Gaçe e cila këndonte në Crazy Calvin për djemtë e kombëtares.

“Ngjyra e kuqe” e Adrian Gaxhës në versionin e Aurelës krijoi atmosferë mes vajzave të cilat po e këndonin njëzëri. Në një moment Rozi i merr erë mikeshës së saj dhe bën sikur i bie të fikët.

Aurela nuk e ka parë këtë skenë aty për aty por është shkrirë së qeshuri kur e ka parë në rrjetet sociale.

“Hahaha u shkriva”, shkruan Aurela.

“Të thashë mos mer erë po nuk dëgjove. Vdis tani”, i përgjigjet mikesha Rozanës që ka qenë nën “efektin” e ngjyrës së kuqe. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022134065628052
array(1) { ["section"]=> string(111) "c-nuk-sajon-rozana-radi-nuhat-miken-e-saj-dhe-ben-sikur-i-bie-te-fiket-nderkohe-qe-aurela-kendon-ne-skene-23184" }