Ç'po bën Olta pas largimt të ambasadorit?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 20-01-2015 Ç'po bën Olta pas largimt të ambasadorit?!

Pas takimit me ambasadorin Alexandër Arvizu, Olta Gixhari duket se ka vendosur t’i përkushtohet palestrës.

Aktorja bukuroshe, duket mjaft në formë dhe e lumtur me kostumin e saj sportiv.

Përmes një fotoje të postuar në instagram, Olta tregon se ndjehet mirë e veshur me rrobat e saj firmato.

E si mund të ndjehet ndryshe një vajzë që u bë  “peng” për një ambasador?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026419878005981
array(1) { ["section"]=> string(45) "c-po-ben-olta-pas-largimt-te-ambasadorit-1034" }