Ç’po ndodh me politikanin shqiptar?! “Ora 8:00 çuditërisht ende asnjë i vrarë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 19-07-2016 Ç’po ndodh me politikanin shqiptar?! “Ora 8:00 çuditërisht ende asnjë i vrarë”

“Ora 08:00 çuditërisht ende asnjë i vrarë por edhe grushti shtetit s'paska filluar. Inshallah s'ndodh gjë deri sa të mbërrimë në Tiranë”.

Kështu shkruan Kreshnik Spahiu i AK përmes një gjuhe që ka ngatërruar gjithkënd që e ka lexuar këtë mëngjes. Me ç'duket kreu i AK pret një grusht shteti në Shqipëri teksa ndodhet jashtë. Ditën e djeshme Spahiu dhe aktivistët e tij shpalosën pankartat ku shkruhej “Rama ra”.

nik1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024846076965332
array(1) { ["section"]=> string(80) "c-po-ndodh-me-politikanin-shqiptar-ora-8-00-cuditerisht-ende-asnje-i-vrare-47050" }