“Call me goddess”, Enca publikon videoklipin, si gjithnjë provokuese (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:01 01-10-2015

Enca Haxhiaj ka publikuar videoklipin më të ri të saj, i shumëpritur nga fansat e këngëtares. “Call me goddess”, titullohet kënga e sapo-publikuar e Encës.

Edhe në këtë klip, Enca shfaqet po aq provokuese dhe me skena të nxehta si në videoklipet e publikuara më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031767845153809
array(1) { ["section"]=> string(76) "call-me-goddess-enca-publikon-videoklipin-si-gjithnje-provokuese-video-22123" }