Calvin Harris në një marrëdhënie, me një personazh të njohur për publikun shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:43 06-09-2016 Calvin Harris në një marrëdhënie, me një personazh të njohur për publikun shqiptar

Calvin Harris më në fund hedh pas të kaluarën me Taylor Swift. Raportohet se Dj është në një marrëdhënie me aktoren dhe modelen meksikane, Eiza Gonzales.

Calvin dhe Eiza e kanë kaluar së bashku fundjavën në Los Angeles. Miqtë e tyre tregojnë se ata janë akoma në fazën e njohjes me njëri-tjetrin.

Eiza Gonzales është një personazh i njohur për publikun shqiptar, pas transmetimit të telenovelës meksikane “Dashuri të vërteta”, në ekranin shqiptar në vitin 2013.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01882004737854
array(1) { ["section"]=> string(87) "calvin-harris-ne-nje-marredhenie-me-nje-personazh-te-njohur-per-publikun-shqiptar-52064" }