Çani “ankohet” për ngacmim: Nuk rri dot këtu, më fusin duart

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 06-03-2017 Çani “ankohet” për ngacmim: Nuk rri dot këtu, më fusin duart

Spektakli ‘Your Face Sounds Familiar’ ka nisur mes batutave. Arian Çani i ka kërkuar autores së programit Vera Grabocka dhe moderatores Alketa Vejsiu që të largohe nga vendi ku ishte pozicionuar deri atë kohë.

Çani ka thënë se nuk mund të rijë dot mes dy anëtareve të tjera të jurisë, pasi sipas tij nuk mund t’u rezistoj dot.

"Unë duhet patjetër të ndryshoj gjithçka përndryshe nuk rri dot. Unë duhet patjetër të ndryshoj vendin, unë nuk ri dot këtu në mes. E para sepse këto të dyja kur ti nuk ke mendjen këto më fusin duart. Dhe e dyta e kam të pamundur ti shoh të dyja njëkohësisht”, është shprehur Çani. E si përfundim ai e ndërroi vendin me Olta Gixharin e cila "u shkri gazit" nga deklarata e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024365901947021
array(1) { ["section"]=> string(62) "cani-ankohet-per-ngacmim-nuk-rri-dot-ketu-me-fusin-duart-70991" }