“Capital T” në dhomë me 3 femra në Londër, gjen mënyrën e duhur për t'u argëtuar (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 27-09-2016

Këngëtari Kushtrim Ademi i njohur si “Capital T”, i pëlqen të jetë nën shoqërimin e femrave dhe të argëtohet dhe jo vetëm me një.

Trimi i cili aktualisht ndodhet në Londër, ka postuar një video ku shihen tre femra, duke vallëzuar dhe pirë me to.

Edhe pse u përfol për një lidhje mes tij dhe këngëtares Dhurata Dora, kjo u hodh poshtë menjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026880979537964
array(1) { ["section"]=> string(89) "capital-t-ne-dhome-me-3-femra-ne-londer-gjen-menyren-e-duhur-per-t-u-argetuar-video-54227" }