Cara Delevingne, kapet “mat” nga paparacët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:52 21-01-2015 Cara Delevingne, kapet “mat” nga paparacët

Cara Delevingne kapet "topless" nga paparacët në shtëpinë e mikes së saj, Kendall Jenner.

Cara është e njohur për biseksualitetin e saj.

Mos ndoshta po bënte ndonjë “party pa pizhama " me Kendall?!

S’do ishte fare çudi!

Party-t mes mikeshave, tashmë janë dhe në modë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019309997558594
array(1) { ["section"]=> string(42) "cara-devingne-kapet-mat-nga-paparacet-1152" }