Catherine Zeta-Jones shpërndan foton e rrallë, ja si i feston Krishtlindjet me familjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 26-12-2016 Catherine Zeta-Jones shpërndan foton e rrallë, ja si i feston Krishtlindjet me familjen

Aktorja Catherine Zeta-Jones është përpjekur ta mbajë jetën e saj familjare private, mirëpo këtë herë ajo ka ndarë me të gjithë  disa foto bashkë me familjen e saj në këto ditë festash.

Aktorja e njohur botërisht, fituese e çmimit Oscar ka festuar Krishtlindjen e 47-të bashkë me bashkëshortin e saj 72-vjeçar Michael Douglas dhe dy fëmijët e tyre Dylan 16 vjeç dhe Carys 13-vjeç.

Çifti i famshëm ka festuar Krishtlindjen e 16-të që nga martesa e tyre, raporton newsbomb.al.

Catherine Zeta-Jones ka publikuar disa foto nga shtëpia e saj e dekoruar me rastin e festave ku duket një ambient liksoz po aq dhe i ngrohtë e familjar./Newsbomb.al/ 

3B9EF64600000578-4066472-image-a-4_1482763513608.jpg

3BA2510100000578-4066472-image-a-5_1482763669233.jpg0033FBC700000258-4066472-image-a-6_1482763789570_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069741010665894
array(1) { ["section"]=> string(92) "catherine-zeta-jones-shperndan-foton-e-rralle-ja-si-i-feston-krishtlindjet-me-familjen-63850" }