Cekja i Beratit i bashkohet fushatës së LSI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 06-05-2015 Cekja i Beratit i bashkohet fushatës së LSI Kreu i LSI Meta dhe aktori i njohur si Cekja i Beratit

Aktori i dashur për publikun Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit, i është bashkuar fushatës së Lëvizjes Socialiste për Integrim në prag të zgjedhjeve vendore të 21-qershorit.

Cekja i Beratit ka takuar sot kreun e LSI gjatë vizitës së këtij të fundit në Berat për prezantimin e kandidatit të majtë, Petrit Sina. Aktori diç’ tregon me gishtin tregues e ndërsa kryetari Meta e qytetarët pranë tij qeshin, me siguri për shkak të ndonjë batute tipike që ka lëshuar Cekja i Beratit.

Mesa  duket, nuk është vetëm arti ai që bashkon artistët, edhe politika ia dilka t’i bashkojë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nostalgjia e Aleksandër Meksit, publikon foto si student në Romë
I moshuari mbledh letrat higjenike të studentëve para Kryeministrisë, i çon në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.031327962875366
array(1) { ["section"]=> string(49) "cekja-i-beratit-i-bashkohet-fushates-se-lsi-10508" }