Çerekfinalja Francë - Islandë, zbardhen formacionet zyrtare (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:27 03-07-2016 Çerekfinalja Francë - Islandë, zbardhen formacionet zyrtare (Foto)

Vetëm pak minuta kanë mbetur nga fillimi i ndeshjes së fundit të çerekfinaleve të Euro 2016.

Franca do të përballet me surprizën e këtij kampionati, Islandën në “Stade de France”, aty ku do të vendoset se cila do të përballet në gjysmëfinale me Gjermaninë.

Këto janë formacionet zyrtare të dy ekipeve:

Scredfgdfgttthot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Mëkat që Gashi nuk e tregoi dot klasin e tij në Europian"
Granit Xhaka shijon drekën me të dashurën dhe dikë që s’po i lë “rehat” (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.018615007400513
array(1) { ["section"]=> string(67) "cerekfinalja-france-islande-zbardhen-formacionet-zyrtare-foto-45415" }