Çështja e lobimit rus, HABIT Kryemadhi: Bashës nuk i bëhet vonë fare…

Publikuar tek: politike, më 15:48 14-03-2018 Çështja e lobimit rus, HABIT Kryemadhi: Bashës nuk i bëhet vonë fare… Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në News 24

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në News 24, foli për çështjet aktuale politike në vend.

Në lidhje me çështjen e lobimit rus, dhe investigimin e kryer nga SHBA për fushatën e Lulzim Bashës në 2017-n, Kryemadhi u shpreh se është një përpjekje për të hequr vëmendjen nga problemet e vërteta të vendet.

Kryemadhi shtoi se kreut të PD-së kjo gjë nuk i intereson fare: Bashës nuk i bëhet vonë fare

Sakaq, për drogën e sekuestruar në Maminas, kryetarja e LSI tha se ajo çfarë e shqetëson vërtet është se si mundet që nga gjithë ajo sasi droge të arrestohet vetëm shoferi.

Më shumë nga fjala e Monika Kryemadhit:

Çështja e lobimit është thjesht për të bërë pis diçka. Nëse PD ka marrë para, ka bërë shumë mirë. Ne ku ta gjejmë një person të tillë. Nuk më shqetëson aspak kjo çështje. Më duket qesharake që kryeminstri Rama do të bëhet i mirë me SHBA, duke sharë rusët. Unë mendoj që Shqipëria nuk e ka luksin për të bërë gabime në politikën e jashtme.

Duhet të jemi të kujdesshëm. Ka argumente plot për të luftuar Lulzim Bashën.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nesër një datë e rëndësishme për marrëdhëniet Shqipëri – SHBA, ç’ndodhi 27 vjet më parë
Kryemadhi e indinjuar: U kemi ofruar njerëzve KARAMELE që nuk të… »
Article Logic
Execution time: 0.020043134689331
array(1) { ["section"]=> string(73) "ceshtja-e-lobimit-rus-habit-kryemadhi-bashes-nuk-i-behet-vone-fare-113244" }