Çfarë bëjnë 2 aktorët e mëdhenj të humorit shqiptar rrugëve të Fierit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:43 02-05-2017 Çfarë bëjnë 2 aktorët e mëdhenj të humorit shqiptar rrugëve të Fierit

Dy aktorët e mëdhenj të humorit shqiptar Muharrem Hoxha dhe Xhevahir Zeneli, janë parë duke shëtitur gjatë mesditës së djeshme në rrugët e Fierit.

Një qytetar teksa i ka parë në rrugë ka vendosur t'ju bëjë një video. Nuk dihet nëse dy aktorët janë këtu për të marrë pjesë në ndonjë shfaqje ose aktivitet apo thjesht i'u ka rënë rruga.

Artistët në foto janë dy figura që kanë bërë të qeshin miliona shikues në ekranet shqiptare dhe shpresojnë ti shikojmë gjithmonë në skenë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031731128692627
array(1) { ["section"]=> string(75) "cfare-bejne-2-aktoret-e-medhenj-te-humorit-shqiptar-rrugeve-te-fierit-77196" }