Çfarë bën vajza e Albërie Hadërgjonajt para se të hajë mëngjes! (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:33 07-06-2016

“Ditë normale përpara mëngjesit”, kështu shkruan Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj.

Dhe siç mund ta shikoni në këtë video, Anxhelina që në pikë të mëngjesit stërvit muskujt e barkut.

Bukuroshja është mjaft e dhënë pas formave fizike dhe në vend të ushtrimeve të rënda të palestrës ka zgjedhur të ushtrohet përmes kërcimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja Anxhela Peristeri shpallet fituese e “YFSF”
Alban Skënderaj dedikim emocional vëllait që u zgjua nga koma kohë më parë »
Article Logic
Execution time: 0.014966011047363
array(1) { ["section"]=> string(74) "cfare-ben-vajza-e-alberie-hadergjonajt-para-se-te-haje-mengjes-video-42696" }