Çfarë bënë dje Olsi Rama, Erion Braçe dhe Çiljeta Xhilaga në stadium, FOTOT që s’u panë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:04 19-05-2016 Çfarë bënë dje Olsi Rama, Erion Braçe dhe Çiljeta Xhilaga në stadium, FOTOT që s’u panë

Këto janë prapaskenat e ndeshjes së superligës  ku Partizani humbi me Teutën me rezultatin 1-2.

Në tribunën e VIP-ave shikoni Olsi Ramën vëllain e kryeministrit Edi Rama, deputetin socialist Erion Braçe dhe këngëtaren Çiljeta Xhilaga. Që të tre, tifozë të Partizanit. Zhgënjimi i tyre është i madh dhe dy më të trishtuarit siç duket dhe nga fotot janë Olsi Rama dhe Erion Braçe.

Olsit i është dashur mbështetje nga miqtë për ta kaluar, Braçe s’ka lënë njeri pa u zënë në rrjetet sociale e ndërsa Çili pi cigare.

par.jpg

par1.jpg

par2.jpg

 par3_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022727966308594
array(1) { ["section"]=> string(91) "cfare-bene-dje-olsi-rama-erion-brace-dhe-ciljeta-xhilaga-ne-stadium-fotot-qe-s-u-pane-40880" }