Çfarë “bombe” do plasë këtë herë Artan Hoxha? Ja ç’thotë Eni Vasili

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 19-09-2016 Çfarë “bombe” do plasë këtë herë Artan Hoxha? Ja ç’thotë Eni Vasili

Gazetarja Eni Vasili paralajmëron surpriza në “Studion e Hapur” me gazetarin investigativ Artan Hoxha që u shoqërua disa ditë më parë në Prokurori pas deklaratave të bëra në “Opinion” lidhur me avionin e rrëzuar në Ishëm apo edhe informatorin e drogës në Devoll.

Hoxhës i sekuestruan telefonat dhe kartat sim por Vasili thotë se pavarësisht këtyre, ai është një burim që nuk shteron kurrë.

“Me Artan Hoxhën duke përgatitur surpriza nesër për Studio e Hapur. Sepse Tani është një burim që nuk shteron kurrë edhe pse pa telefona ...”, shkruan moderatorja e “Studio e Hapur”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i PS-së 22 vite martesë me bashkëshorten, i kujtojnë kështu...
“Sa ndikon politika në jetën seksuale të Erion Veliajt?”, kryebashkiaku heziton por i përgjigjet pyetjes »
Article Logic
Execution time: 0.030668020248413
array(1) { ["section"]=> string(70) "cfare-bombe-do-plase-kete-here-artan-hoxha-ja-c-thote-eni-vasili-53403" }