Çfarë e bëri Ledina Çelon të përlotet në skenë para publikut (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:47 23-12-2016 Çfarë e bëri Ledina Çelon të përlotet  në skenë para publikut (FOTOT)

Ledina Çelo është përlotur në skenë pas hapjes së  “Festivalit të Këngës’ me një hologram të këngëtares së madhe Vaçe Zela.

Situata u bë me të vërtetë shumë emocionuese. Teksa fliste duke falenderuar dhe ndjerë mungesën e divës së muzikës, këngëtarja u përlot përpara publikut.

Lexo edhe: Vaçe Zela rikthehet nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit, e gjithë salla në këmbë e emocionuar (Video)

 lot-k.jpgledina-le-logo.jpgqan-ledina-logo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jo më fustan transparent, Ledina Çelo vjen ndryshe në finalen e “Festivalit të Këngës” (FOTO)
Banalizohet biseda në “Zonë e Lirë”, Renato Mekolli: Mbi të pasmet e femrave mund të hapësh fletët e byrekut dhe... »
Article Logic
Execution time: 0.082514047622681
array(1) { ["section"]=> string(72) "cfare-e-beri-ledina-celon-te-perlotet-ne-skene-para-publikut-fotot-63587" }