Çfarë e frymëzon Sali Berishën, jep një mesazh krah bashkëshortes Liri Berisha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 06-01-2016 Çfarë e frymëzon Sali Berishën, jep një mesazh krah bashkëshortes Liri Berisha

Ish kryeministri Berisha, gjithnjë e më shumë është më aktiv në rrjetet sociale. Sot ai ka gjetur rastin të falenderojë miqtë dhe ndjekësit e tij pas mesazheve të shumta të urimit ndërsa thotë se janë pikërisht ata që e frymëzojnë. Në foton krah bashkëshortes së tij, Liri Berisha, ish kryeministri shkruan:

“Të dashur miq, për festën e Vitit te Ri 2016 kam marrë nga ju miqtë e mi, shqiptarë dhe të huaj, me kartolina, e-maile, mesazhe në FB, sms, ëhatsapp, dhjetëra mijëra urime. Fryma e tyre e njerëzishme dhe miqësore, fjalët që burojnë nga zemrat dhe shpirti juaj fisnik janë si një eleksir dhe frymëzim i vërtet për mua!

Ndaj dhe unë, me këto pak rrjeshta dua t'u falenderoj me mirënjohjen më të thellë dhe nga thellësitë e zemrës t'ju uroj një vit plot gezime, shëndet, mbarësi dhe suksese për secilin prej jush dhe për familjet e me të dashurit tuaj. Gëzuar!! Sb”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044569969177246
array(1) { ["section"]=> string(83) "cfare-e-frymezon-sali-berishen-jep-nje-mesazh-krah-bashkeshortes-liri-berisha-29289" }