Çfarë e ka Fernando Çiljetën, ja fjalët që i thotë i biri(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 25-07-2016 Çfarë e ka Fernando Çiljetën, ja fjalët që i thotë i biri(VIDEO)

Çiljeta Xhilaga ka postuar një video me Fernandon në faqen e saj në Instagram, ku e pyet të birin se çfarë e ka të ëmën. Ai thotë që e ka zemër dhe yll.

Komentet e fansave kanë qenë shumë të përzemërta për të dy. Duket që këngëtarja është shumë e lidhur me të birin. 

 

????????

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Jul 25, 2016 at 12:34pm PDT

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja cila është pjesa delikate e trupit që mbledh më shumë mikrobe. Kujdes, lajeni shpesh
Ju kujtohet Rudi? Reperi shkodran rikthehet pas 10 vitesh mungesë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.024235963821411
array(1) { ["section"]=> string(68) "cfare-e-ka-fernando-ciljeten-ja-fjalet-qe-i-thote-i-biri-video-47715" }