Çfarë i dhuroi Shkëlzeni Arminës në “Shën Valentin’, e zbulon blogerja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:01 14-02-2017 Çfarë i dhuroi Shkëlzeni Arminës në “Shën Valentin’, e zbulon blogerja (FOTO)

Shkëlzen Berisha surprizon shpeshherë Arminën, dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe në këtë ditë të veçantë të të dashuruarve.

Shkëlzeni i ka dhuruar një buqetë me trëndafilla të kuq dhe të bardhë në formën e zemrës.

“Kur merr shumë surpriza në këtë ditë special”,-shkruan Armina teksa ka publikuar dhe foton romantike, shtrirë mbi dysheme dhe e veshur me shumë finesë.

 

 armina.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si e feston Enca “Shën Valentinin”, publikon foton provokuese
Aurela Gace i shpreh dashurinë të shoqit me vargje që të lënë pa fjalë: Nuk besoja se një ditë do të t'takoja… »
Article Logic
Execution time: 0.018138885498047
array(1) { ["section"]=> string(78) "cfare-i-dhuroi-shkelzeni-armines-ne-shen-valentin-e-zbulon-blogerja-foto-68705" }