Çfarë i ka ndodhur Albërie Hadërgjonajt? Nuk njihet në FOTON e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 11-10-2018 Çfarë i ka ndodhur Albërie Hadërgjonajt? Nuk njihet në FOTON e fundit Albërie Hadërgjonaj

Prej vitesh në skenë Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hite.

Po ashtu Albëria është edhe një ndër femrat më të lakuar në media. Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj si dhe për ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë.

Ndërsa ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto dhe duket komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Dyshimet janë ngritur nga ndjekësit nëse këngëtarja ka realizuar ndonjë ndërhyrje tjetër plastike apo ky ndryshim vjen falë makijazhit.

Nuk dihet arsyeja, por çfarë dihet me siguri është që Albërie ka bërë ndryhsim drastik.

bbb.jpg

aaa-5.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodhi edhe kjo! Noizy mësohet në shkollë, reperi bëhet pjesë e teksteve (FOTO)
Nora Istrefi dhe Robert Berisha publikojnë FOTON, zyrtarisht shtetas shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.017387866973877
array(1) { ["section"]=> string(75) "cfare-i-ka-ndodhur-alberie-hadergjonajt-nuk-njihet-ne-foton-e-fundit-137421" }