Çfarë i ka ndodhur Olta Gixharit? Detaji që nuk vuri re askush dje në trupin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:13 13-12-2016 Çfarë i ka ndodhur Olta Gixharit? Detaji që nuk vuri re askush dje në trupin e saj

Aktorja seksi Olta Gixhari ditën e djeshme ishte e ftuar te Rudina Magjistari dhe të gjithë u morën me deklaratën e aktores e cila tha se nuke mbante mend të ishin e saj, shumë më të ri se ajo duke pohuar se kishte “probleme me kujtesën”.

Por askush nuk vu re një detaj në trupin e Oltës.

Gjunjët e nxirë e të vrarë...  Se çfarë i ka ndodhur bukuroshes ne nuk e dimë por mund të ishte kujdesur mos i shfaqte të nxirat pasi publiku sheh edhe detajet më të imtësishme dhe ngre pyetje nga më të çuditshmet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25854516029358
array(1) { ["section"]=> string(87) "cfare-i-ka-ndodhur-olta-gixharit-detaji-qe-nuk-vuri-re-askush-dje-ne-trupin-e-saj-62490" }