Çfarë i thotë Rama Cameron-it në vesh? Foto e papublikuar e dy kryeministrave

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:48 08-07-2016 Çfarë i thotë Rama Cameron-it në vesh? Foto e papublikuar e dy kryeministrave

Çfarë po përpiqet t’i thotë Edi Rama në vesh David Cameron? Dy kryeministrat janë fiksuar duke komunikuar gjatë momentit të fotos ceremoniale të samitit të Nato-s që po zhvillohet në Varshavë të Polonisë.

“Brexit” apo Rusia? Nuk besojmë se janë këto temat që mund të diskutohen në pak sekonda, gjithsesi diçka e rëndësishme duhet të ketë qenë për sa kohë Rama është zgjatur dhe ia ka komunikuar atë, kryeministrit në ikje të Britanisë së Madhe. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037936925888062
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-i-thote-rama-cameron-it-ne-vesh-foto-e-papublikuar-e-dy-kryeministrave-45991" }