Çfarë ka bërë dje spikeri i lajmeve në transmetim “live” teksa Tirana humbi shansin për gol, deputetja shkrihet gazit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 02-12-2016

Spikeri i lajmeve në News 24 Bledian Koka ditën e djeshme ka qenë duke dhënë lajmet ndërsa po luhej derbi Tirana-Partizani.

Koka është tifoz i madh i Tiranës dhe në momentin që kjo e fundit kishte shansin e artë për të shënuar, ai ka harruar fare se ku ishte dhe çfarë po bënte duke reaguar si tifoz.

Koka ka vënë duart në gojë, i habitur dhe i trishtuar në të njëjtën kohë.

Videoja ka shkrirë gazit edhe deputeten e PD-së Jorida Tabaku, gjithashtu e çmendur mbas Tiranës.

“Paskemi qenë njësoj. Unë në Parlament”, i shkruan Tabaku e cila e ka parë ndeshjen nga Kuvendi dje pasi ishte në seancë plenare. Për më tepër ndiqni videon!

sssss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018923997879028
array(1) { ["section"]=> string(126) "cfare-ka-bere-dje-spikeri-i-lajmeve-ne-transmetim-live-teksa-tirana-humbi-shansin-per-gol-deputetja-shkrihet-gazit-video-61342" }