Çfarë ka Bleona?! Shfaqet e fryrë në studion e regjistrimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 27-08-2015 Çfarë ka Bleona?! Shfaqet e fryrë në studion e regjistrimit Bleona Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti shfaqet disi e enjtur dhe e fryrë në fytyrë. Pamja e Bleonës nuk është e freskët dhe çlodhëse, ashtu siç jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Këngëtarja duket mjaft e lodhur ndërsa gjendet në studion e regjistrimit, që herët në mëngjes. Gjithmonë e zënë dhe e përkushtuar deri në detaj për projektet e saj, Bleona edhe më herët ka rrëfyer se kalon ditë e netë kaq të ngjeshura sa ndonjëherë nuk fle as gjumë.

Dhe me siguri kjo është një nga ato netë, pasi ajo  duket vërtet e pangopur me gjumë ndërsa duart i mban futur në xhepat e tutave të shkurtra sportive dhe qëndron mbështetur me shikimin aspak të përqëndruar.

Disa ditë më parë, Bleona e pa veten në spital si rezultat i lodhjes nga puna.

“Jetë studioje” shkruan këngëtarja në foto si për të na shpjeguar gjithçka...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02538800239563
array(1) { ["section"]=> string(63) "cfare-ka-bleona-shfaqet-e-fryre-ne-studion-e-regjistrimit-19284" }