“Çfarë ke pirë mbrëmë, s’të paska dalë gjumi…o Kokosh…”, Rama u kthehet komentuesve dhe shkakton të qeshura në facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 20-04-2017 “Çfarë ke pirë mbrëmë, s’të paska dalë gjumi…o Kokosh…”, Rama u kthehet komentuesve dhe shkakton të qeshura në facebook

Kryeministri Rama e ka nisur ditën duke replikuar me komentuesit, lidhur me imazhin dhe një statusi të shkruar sot nëngjes për reformat në spitalet shqiptare gjatë këtij mandati.

Disa prej komentuesve e kanë “thumbuar” kryeministrin, por edhe ky i fundit ua kthen me të njëjtën monedhë.  

 

rrr.jpg

 

17903911_1331252210293116_1211003107832890576_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25894379615784
array(1) { ["section"]=> string(120) "cfare-ke-pire-mbreme-s-te-paska-dale-gjumi-o-kokosh-rama-u-kthehet-komentuesve-dhe-shkakton-te-qeshura-ne-facebook-75782" }