Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 13-04-2018 Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër... Kryeministri Edi Rama sy me sy me Monika Kryemadhin e LSI- dje ne Parlament

Kjo është një foto pikante që nuk u pa dje në rrjet por nuk i ka shpëtuar syrit të fotografit Agim Rama.

Pak para se situata Kuvendi të përlyhej me miell, vezë e ujë, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka shkuar kryeministrit Edi Rama pranë dhe të dy janë parë në sy ndërsa kryeministri e shikon vëngër.

Nuk dihet se çfarë mund t’i ketë thënë Kryemadhi Ramës por nga shikimi i tij, s’duket të jetë asgjë e mirë.

Në foto duket edhe Bushati me gojën mbushur me ujë e ndërsa pak më poshtë tyre Lulzim Basha i buzëqeshur dhe i pavëmendshëm ndaj “ndeshjes” sy më sy të Kryemadhit me Ramën.

vccc.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Dikush duhet të paguajë për ato poshtërsi', RAMA u përgjigjet një nga një: Taks, taks, taks, TAKSIRATI IM
Tifozi special i Partizanit nesër në Kukës, mesazh për politikën »
Article Logic
Execution time: 0.024554967880249
array(1) { ["section"]=> string(93) "cfare-na-humbi-dje-monika-kryemadhi-sy-me-sy-me-edi-ramen-kryeministri-e-shikon-venger-116770" }