Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:18 13-04-2018 Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër... Kryeministri Edi Rama sy me sy me Monika Kryemadhin e LSI- dje ne Parlament

Kjo është një foto pikante që nuk u pa dje në rrjet por nuk i ka shpëtuar syrit të fotografit Agim Rama.

Pak para se situata Kuvendi të përlyhej me miell, vezë e ujë, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka shkuar kryeministrit Edi Rama pranë dhe të dy janë parë në sy ndërsa kryeministri e shikon vëngër.

Nuk dihet se çfarë mund t’i ketë thënë Kryemadhi Ramës por nga shikimi i tij, s’duket të jetë asgjë e mirë.

Në foto duket edhe Bushati me gojën mbushur me ujë e ndërsa pak më poshtë tyre Lulzim Basha i buzëqeshur dhe i pavëmendshëm ndaj “ndeshjes” sy më sy të Kryemadhit me Ramën.

vccc.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Dikush duhet të paguajë për ato poshtërsi', RAMA u përgjigjet një nga një: Taks, taks, taks, TAKSIRATI IM
Tifozi special i Partizanit nesër në Kukës, mesazh për politikën »
Article Logic
Execution time: 0.02753210067749
array(1) { ["section"]=> string(93) "cfare-na-humbi-dje-monika-kryemadhi-sy-me-sy-me-edi-ramen-kryeministri-e-shikon-venger-116770" }