Çfarë ndodh kur i bëjnë screenshot instagramit tuaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:49 07-06-2017 Çfarë ndodh kur i bëjnë screenshot instagramit tuaj

Për adhuruesit e Instagramit kanë ikur kohët kur mund të bëje “screenshot” pa e parë personi në fjalë.

Përditësimi i fundit i Instagram do të thotë se përdoruesit tashmë mund të dërgojnë e të marrin foto dhe video përmes DMs së tre, qëzhduken pas 3 sekondash. Tashmë dërguesi do të marrë një njoftim që fotot apo videot e tij janën marë nga marrësit, raporton Cosmopolitan.

 E njëjta ndodh dhe në krahun e kundërt. Aktualisht, ju mund ta ruani një screenshot të një fitoje të Instagramit pa e ditur personi që i ka postuar ato. Përveç kësaj, njësoj si WhatsApp dhe Messenger, çdo mesazh i dërguar përmes Instagram do të ketë dhe statusin “deilivered” apo ‘seen”. //TCH//

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022833824157715
array(1) { ["section"]=> string(57) "cfare-ndodh-kur-i-bejne-screenshot-instagramit-tuaj-81647" }