Çfarë ndodh në 12 të natës në "Çadrën e Lirisë", Basha i pranishëm dhe më i përqendruar se kurrë më parë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:24 15-04-2017 Çfarë ndodh në 12 të natës në

Kryetari i opozitës Lulzim Basha, ndonëse gjatë ditës është nga mëngjesi deri në orët e vona në çadër bashkë me protestuesit, ka filluar të qëndrojë edhe gjatë natës.

Në këtë foto të bërë mbrëmë rreth orës 24:00, Basha duket shumë i përqëndruar në lojën e shahut. Ai duket se po i sheh me mjaft vëmendje lëvizjet e tij, që mos bëjë lëvizjet e gabuara.  Loja e kryetarit të opozitës është kthyer në humor në mediat sociale, siç është faqja humoristike “Cabonedaku”.

“Starton kampionati i shahut. Lojrat mbahen çdo ditë te "Çadra e Lirisë". Nëse ke talent apo dëshirë, regjistrimi bëhet falas. Për të marrë pjesë duhet të jesh mbi 18 vjeç.
Ahh mos harrojmë, fituesi i madh shpërblehet me #Tollumba për 4 vjet rresht.
#KreshnikSpahiu Admini i faqes”, shkruhet me humor dhe duke 'thumbuar' Bashën.

daJU.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21869277954102
array(1) { ["section"]=> string(112) "cfare-ndodh-ne-12-te-nates-ne-cadren-e-lirise-basha-i-pranishem-dhe-me-i-perqendruar-se-kurre-me-pare-foto-75240" }