Çfarë opinioni ka Fevziu për tranjerin gjerman? (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:15 06-08-2015 Çfarë opinioni ka Fevziu për tranjerin gjerman? (Foto)

Gazetari Blendi Fevziu ndodhet aktualisht në Sardenja të Itali, aty ku po shijon pushimet e tij në një prej klubeve më në modë të ishullit, “Billionaire”.

Në një vend që frekuntohet kryesisht nga personazhe të njohura europiane dhe jo vetëm, Fevziu ka pasur mundësi që të sigurojë një foto me tranjerin gjerman, Joachim Low. Në foton e postuar nga vet ai në facebook, përshkrimi është i thjeshtë dhe i shkurtër, vetëm emri i tranjerit gjerman.

Gjithsesi, opinioni i Fevizut për Low duhet të jetë pozitiv, jo më kot ka dal edhe në foto me të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13065910339355
array(1) { ["section"]=> string(57) "cfare-opinioni-ka-fevziu-per-tranjerin-gjerman-foto-17865" }