Çfarë po ndodh me Angelina Jolie? Dikur aktorja magjepste të gjithë por shihni si duket sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 06-12-2016 Çfarë po ndodh me Angelina Jolie? Dikur aktorja magjepste të gjithë por shihni si duket sot

Dikur ishte një ndër aktoret më të bukura të Hollywood që magjepste të gjithë, por sot gjendja e saj duket tepër e përkeqësuar. Sidomos pas divorcit të saj me Brad Pitt, Jolie po përjeton momente shumë të vështira.

 Burimet për ‘Radar Online’ kanë treguar se Jolie po kalon një periudhe shumë të vështirë pasi po përpiqet të fitojë betejën ligjore për fëmijët e saj.

Burimet  gjithashtu kanë shtuar se Jolie peshon vetëm 34 kilogramë, dhe gjendja e saj shëndetësore sa vjen dhe përkeqësohet.

auto_angelina-jolie-eriyor-34-kiloya-kadar-dustu-9019034_5192_m1481024637.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10416221618652
array(1) { ["section"]=> string(96) "cfare-po-ndodh-me-angelina-jolie-dikur-aktorja-magjepste-te-gjithe-por-shihni-si-duket-sot-61763" }