Çfarë po ndodh më këngëtaren shqiptare? Me shami në kokë dhe gjoksin zbuluar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 30-11-2017 Çfarë po ndodh më këngëtaren shqiptare? Me shami në kokë dhe gjoksin zbuluar (FOTO)

Ajo është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më seksi.

Edhe pse është nënë e një vajze, Nora Isterfi njihet për linjat e saj mjaft seksi.

Nora është aktive në rrjetat sociale duke qënë shpesh afër fansave të saj. Ndërsa së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto interesante. Teksa shfaqet e mbuluar me shami, pjesa e gjoksit të saj është zbuluar.

 nora_1470128427-5074378.png

 

ghWSSCVDGhkmdcwghKM.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Historia që përloti shqiptarët ka një fund të lumtur, ç'ka ndodhur pas 10 vitesh me at' e bijë
Këngëtarja shqiptare publikon video nga shtrati, “tërbon” fansat me lëvizjet seksi »
Article Logic
Execution time: 0.0052189826965332
array(1) { ["section"]=> string(87) "cfare-po-ndodh-me-kengetaren-shqiptare-me-shami-ne-koke-dhe-gjoksin-zbuluar-foto-101371" }