Çfarë po ndodh me “Sofinë” e parë të Çanit pasi braktisi “Zonë e Lirë” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:26 13-03-2017 Çfarë po ndodh me “Sofinë” e parë të Çanit pasi braktisi “Zonë e Lirë” (FOTOT)

“Sofia” e parë e “Zonë e Lirë”  pasi u largua nga emisioni ku qëndroi për disa vite, tashmë po jeton e lumtur në krahë të të dashurit të saj.

Pas largimit të biondes Romina Alku, u spekulua se batuta e Çanit ishte shkak që nxiti xhelozinë tek i dashuri i saj dhe pastaj dha dorëheqjen.

Që pas largimit të saj Çani ka ndërruar disa “Sofi” të tjera.

romina_alku_2.jpgromina_alku_3.jpgromina_alku_5.jpgromin_alku_6.jpgromina_alku.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023416042327881
array(1) { ["section"]=> string(78) "cfare-po-ndodh-me-sofine-e-pare-te-canit-pasi-braktisi-zone-e-lire-fotot-71741" }