Çfarë po ndodh? Salianji në kafe me Ahmetajn...FOTO që po turbullon rrjetin

Publikuar tek: aktualitet, më 22:28 11-02-2019 Çfarë po ndodh? Salianji në kafe me Ahmetajn...FOTO që po turbullon rrjetin Ervin Salianji së bashku me Arben Ahmetajn në një nga kafet e Tiranës

Gazetari Ilirjan Blloshmi, ka publikuar para një ore një foto ku shihen duke pirë kafe së bashku në një kafene të Tiranës deputeti i PD-së, Ervin Salianji dhe ish ministri i Financave Arben Ahmetaj. 

Mos harrojmë që deputeti Ervin Salianji gjatë kohës kur Ahmetaj ishte ministër i Financave e ka akuzuar shpeshherë në Parlament për skandalet dhe aferat korruptive në ministrinë që ai drejtonte.

Ndërkohë që foto është shkrepur  gjatë këtyre ditëve, ku Salianji dhe Ahmetaj  janë takuar dhe janë parë duke pirë kafe së bashku në një kafene në Tiranë. Në foto dallohet përpos tyre edhe një person i tretë, por nuk shquhet se kush. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045480728149414
array(1) { ["section"]=> string(79) "cfare-po-ndodh-salianji-ne-kafe-me-ahmetajn-foto-qe-po-turbullon-rrjetin-152431" }