Çfarë po planifikon Bleona…?(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:53 15-06-2015 Çfarë po planifikon Bleona…?(Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti vijon jetën  e saj midis Shqipërisë dhe Amerikës. Ajo herë pas here provokon me intervistat dhe pamjen e saj duke fituar vëmendjen e mediave dhe publikut. Bleona ka dëshmuar se sfidon veten madje edhe në foton e publikuar  shkruan se “Ne të gjithë jemi në konkurrencë me veten tonë”. Në këtë foto ajo shfaqet “supersexy”, ndonëse në ndonjë koment tek tuk është thumbuar pasi ka hypur me taka mbi kolltuk dhe jo vetëm…Ndoshta Bleona do na surprizojë së shpejti me ndonjë projekt të ri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079156875610352
array(1) { ["section"]=> string(37) "cfare-po-planifikon-bleona-foto-13612" }