Çfarë s’keni parë nga protesta, fotoja po shkund rrjetin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:53 01-10-2016 Çfarë s’keni parë nga protesta, fotoja po shkund rrjetin

Kjo është një foto që po shkund rrjetet sociale.

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama i sfidonte me statuse e replika nga Facebook-u qytetarët, këta të fundit janë kujdesur të bëjnë një pankartë që nuk ka kaluar pa u vënë re.

Thjesht një “lojë” humori e ironie me fjalën “Rilindje” të Ramës, pak a shumë e ngjashme me atë lojën e “kazanëve” dhe “sharlatanëve” që bën kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11555790901184
array(1) { ["section"]=> string(61) "cfare-s-keni-pare-nga-protesta-fotoja-po-shkund-rrjetin-54757" }