Çfarë s’u pa, Sazan Guri prek me dorë Erion Veliajn, tension në dhomën e grimit (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 11:09 01-03-2016

Kjo është ajo çfarë s’u pa mbrëmë në ekranin e “Opinion” nga përplasja e ambientalistit Sazan Guri dhe kryebashkiakut Erion Veliaj për këndin e lojërave te Parku i Liqenit.

Fjalori degjeneroi dhe Guri e quajti Veliajn “të sëmurë” por mesa duket debati ka vijuar edhe në dhomën e grimit ku duket qartë sesi ambientalisti i kërkon llogari duke e kapur me duar prej krahu e xhakete kryebashkiakun. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama u kujton qytetarëve Tiranën para se të bëhej ai kryeministër (VIDEO)
Veliaj u numëron një nga një detyrat ndërlidhësve: Tirana e ka humbur sensin e intimitetit por këtë nuk e ndryshojmë dot »
Article Logic
Execution time: 0.026134967803955
array(1) { ["section"]=> string(89) "cfare-s-u-pa-sazan-guri-prek-me-dore-erion-veliajn-tension-ne-dhomen-e-grimit-video-33908" }