Çfarë shkruante dikur Erion Veliaj për Ajola Xoxën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:51 21-03-2016 Çfarë shkruante dikur Erion Veliaj për Ajola Xoxën

Sot Ajola Xoxa është bashkëshortja e Erion Veliajt dhe këtë të fundit duket se “e ka pa zoti”.

Kështu të paktën do shkruante kryebashkiaku i tanishëm i Tiranës në kohën kur Ajola Xoxa ishte e fejuara e tij.

Veliaj ka shpërndarë asokohe një foto  me përshkrimin : “Kësaj i thonë me t’pa zoti”.

“M’pëlqeu shumë kjo diçitura”, i shkruante Xoxa të fejuarit të saj, sot bashkëshort.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030115127563477
array(1) { ["section"]=> string(56) "cfare-shkruante-dikur-erion-veliaj-per-ajola-xoxen-35653" }