Çfarë shkruante Edi Rama për Enver Hoxhën në vitin 1983

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:02 08-12-2017 Çfarë shkruante Edi Rama për Enver Hoxhën në vitin 1983

Sot në ditën e Rinisë, Sali Berisha publikon një kartolinë që kryeministri Edi Rama bashkë me vëllain e tij Olsi Rama i kanë dërguar Spiro Kolekës në vitin 1983 ku e uronte për Vitin e Ri.

“Të rrojë Partia dhe xhaxhi Enver”, shkruhet ndër të tjera në kartolinën e Edi dhe Olsi Ramës.

“Ja çfarë i shkruante Edi Rama xhelatit Koleka për kryexhelatin Enver Hoxha”, shkruan sakaq ish-kryeministri Berisha ndërsa publikon kartolinën.

ediiii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015058994293213
array(1) { ["section"]=> string(62) "cfare-shkruante-edi-rama-per-enver-hoxhen-ne-vitin-1983-102402" }