Çfarë tha kryeministri Rama për tifozet seksi të kombëtares

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:20 23-06-2016 Çfarë tha kryeministri Rama për tifozet seksi të kombëtares

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim të gjatë përpara djemve të kombëtares duke falënderuar gati të gjithë, që nga tifozët, te kapiteni Lorik Cana, De Biasi, Armando Duka por pa harruar edhe bukuroshet seksi Rike Ruçin dhe kushërirën e saj.

“Patëm një publik të mrekullueshëm që e bëri Francën të ndryshojë mentalitet brenda pak ditëve. Madje edhe vajza në shkallët e stadiumit që mori mijëra pëlqime në të gjithë botën, ishte një tifoze kuqezi”, tha Rama gjatë fjalës së tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video të rralla, kur Noizy rrihej me grushte në Angli
Ish kandidatja për deputete, avokatja më seksi në Shqipëri i futet punës në palestër »
Article Logic
Execution time: 0.02028489112854
array(1) { ["section"]=> string(65) "cfare-tha-kryeministri-rama-per-tifozet-seksi-te-kombetares-44404" }