Çfarë tha Rama për Shpëtim Gjikën dje në Vlorë, salla buçet nga duartrokitjet dhe fishkëllimat (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 17-12-2016

Kryeministri Edi Rama mori pjesë dje në darkën e fundvitit të organizuar nga dega e Partisë Socialiste në Vlorë dhe si jo rrallëherë batutat kanë shoqëruar edhe këtë takim.

Rama ka ngritur dolli me gotën e rakisë në dorë për disa nga të pranishmit dhe një ndër ta ka qenë edhe ish-kryebashkiaku, Shpëtim Gjika që sapo u përmend emri i tij salla buçiti nga duartrokitjet dhe fishkëllimat.

“Një dolli e kam për Shpëtim Gjikën, për shokun Shpëtim, mikun tim problematik që nga mendja e heq, por nga zemra nuk e heq dot” ka thënë për të Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029306888580322
array(1) { ["section"]=> string(105) "cfare-tha-rama-per-shpetim-gjiken-dje-ne-vlore-salla-bucet-nga-duartrokitjet-dhe-fishkellimat-video-62937" }