Chonchita heq mjekrën dhe bëhet bjonde , s’do ta njihni (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:50 30-08-2016 Chonchita heq mjekrën dhe bëhet bjonde , s’do ta njihni (Foto)

Këngëtarja australiane transgjinore, Conchita Wurst ka bërë një ndryshim drastik në paraqitjen e saj. Ajo ka hequr mjekrën si dhe është konvertuar në një bjonde tepër simpatike.

Fituesja e Eurovision 2014 ka ndryshuar "look" në kuadër të eventit Grazer Tuntenball, në mbështetje të luftës kundër diversitetit.

Po të mos e dinit se për kë bëhej fjalë, as ju nuk do e njihnit kush është bjondja.

koncita.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021345853805542
array(1) { ["section"]=> string(64) "chonchita-heq-mjekren-dhe-behet-bjonde-s-do-ta-njihni-foto-51365" }