Christian Grey nuk do ishte i lumtur me "look-un" e ri të Dackota Johnson

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:02 16-04-2015 Christian Grey nuk do ishte i lumtur me Dackota Johnson, aktore

Christian Grey nuk do jetë fare i lumtur për flokët e Dackota Johnson pasi ata janë shumë të shkurtër për t’u kapur bisht, siç ai do donte.

Ajo është ndarë së fundmi nga i dashuri i saj, modeli dhe muzikanti Matthew Hitt dhe duket se kjo është një mënyrë që e ka sjellë ndryshe dhe të freskët  vajzën beqare tashmë.

Dackota Johnson i ka prerë shumë shkurt flokët por ne mendojmë se Grey nuk duhet të mërzitet për këtë pasi me siguri aktorja do t’i rrisë sërish flokët për filmimet e reja të “Fifty Shades Darker” që do të jetë edhe pjesa e dytë e filmit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047355890274048
array(1) { ["section"]=> string(76) "christian-grey-nuk-do-ishte-i-lumtur-me-look-un-e-ri-te-dackota-johnson-8877" }