Christina Aguilera duet me hologramin e Whitney Houston (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:27 19-05-2016 Christina Aguilera duet me hologramin e Whitney Houston (Video)

Ishte parashikuar për tu transmetuar në orët e vona të mbrëmjes në finale e “The Voice”, por performanca e (dy) këngëtareve ka dalë në internet.

Christina Aguilera shfaqet në skenë pasi këndon disa minuta vetëm, duke thënë “Zonja dhe zotërinj përpara jush Whitney Houston”. Dueti mes Christinës dhe hologramit të Whitney përfshinte këngë si “I Have Nothing” dhe “I’ve Every Woman”.

whitney-houston-hologram-the-voice.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025057077407837
array(1) { ["section"]=> string(67) "christina-aguilera-duet-me-hologramin-e-whitney-houston-video-40956" }