Çifti Afrona-Blero më të lumtur se kurrë, ja si e shprehin dashurinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:25 02-10-2016 Çifti Afrona-Blero më të lumtur se kurrë, ja si e shprehin dashurinë

Pas fjalëve të shumta për ndarjen e Afrona Dikës dhe Blesos ata shfaqen më të dashuruar se kurrë . Teksa ka postuar një foto në rrjetet sociale, Afrona shkruan “Të dashuruar”, ndërsa Blero teksa e ka përqafuar i ka dhënë një puthje të zjarrtë bukuroshes. Kjo foto dhe fjala e Afronës shuan zërat për ndarjen mes çiftit. 

afrona_dika.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029653072357178
array(1) { ["section"]=> string(73) "cifti-afrona-blero-me-te-lumtur-se-kurre-ja-si-e-shprehin-dashurine-54808" }