Çifti Alban Dudushi e Bieta Sulo fundjavë në bregdet. I shkruan Luana, i përgjigjet moderatori

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 28-05-2016 Çifti Alban Dudushi e Bieta Sulo fundjavë në bregdet. I shkruan Luana, i përgjigjet moderatori

Çifti i famshëm i “Top Show” Alban Dudushi dhe e dashura e tij Bieta Sulo e kanë kthyer në traditë që çdo fundjavë ta kalojnë jashtë Tirane. Ata kanë shëtitur thuajse çdo cep të Shqipërisë javët e fundit e ndërsa këtë të shtunë kanë zgjedhur natyrën bregdetare dukeqenëse dhe temperaturat u rritën ndjeshëm.

Albani e ka postuar këtë fotografi në llogarinë e tij në IG dhe menjëherë i ka komentuar Luana Vjollca, që me ç’duket moderatori e konsideron dhe vlerëson shumë.

“Shumë të bukur jeni”, i shkruan Luana.

“E thënë nga ty është shumë bukur Luana Vjollca”, i përgjigjet entuziast Albani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29603815078735
array(1) { ["section"]=> string(98) "cifti-alban-dudushi-e-bieta-sulo-fundjave-ne-bregdet-i-shkruan-luana-i-pergjigjet-moderatori-41744" }